סוליטר ברשת
בטל
רמז
חדש
תפריט
אפשרויות
שמירה
טעינה
סוליטר גולף
00:00
0

סוליטר גולף

סוג משחק: גולף
|
סטטיסטיקת ניצחון: 3%

הקדמה

סוליטר גולף משחקים בעזרת חפיסת קלפים רגילה של 52 קלפים. המשחק קיבל את שמו מהעובדה שבדומה לגולף, המטרה בו היא לנסות ולהשיג את הניקוד הנמוך ביותר.


המשחק קצר וקל ללמידה. עם זאת, לא קל לנצח בו.


וריאציה של סוליטר גולף המכונה סוליטר גולף קל מוסיפה תכונה אחת כדי להקל על הניצחון: היא מאפשרת להניח מלך על גבי אס ולהיפך.

מטרה

המטרה של סוליטר גולף היא לרוקן את כל הקלפים מלוח המשחק לתוך ערימת הבית. כדי לנצח את המשחק, לא חייבים לרוקן את המלאי.

איך לשחק סוליטר גולף

בתחילת המשחק, 5 קלפים פתוחים מחולקים לכל אחד מ 7 עמודות לוח המשחק, בסך הכל 35 קלפים. קלף בודד מחולק עם הפנים כלפי מעלה אל ערימת הבית. שאר הקלפים הנותרים מונחים עם הפנים כלפי מטה בערימת המלאי.


קלף גלוי הוא כזה שניתן לראות את כולו. במשחק זה רק הקלף התחתון ביותר בכל ערימה הוא גלוי. בכל שלב במהלך המשחק, השחקן רשאי להעביר קלף גלוי אל ערימת הבית כל עוד מספרו קטן או גדול באחד מהקלף העליון בערימת הבית. כל קלף שמתווסף לערימת הבית הופך להיות הקלף העליון בה.


המשחק אינו מאפשר לסדרות לעבוד באופן סיבובי, מה שאומר שהשחקן אינו יכול להניח אס על מלך וגם לא מלך על אס. הדבר מותר בסוליטר גולף קל.


אי אפשר להוציא קלפים מערימת הבית.


כאשר השחקן אינו מסוגל או לא רוצה להעביר קלפים נוספים מלוח המשחק אל ערימת הבית עליו ללחוץ על המלאי כדי לחלק קלף חדש אל ערימת הבית. לאחר מכן יש לשחקן הזדמנות נוספת לשלוח קלפים מלוח המשחק אל ערימת הבית.


התהליך נמשך עד שלא נשארים קלפים בלוח המשחק, במקרה זה השחקן מנצח, או שהמלאי התרוקן ולא ניתן להסיר עוד קלפים מלוח המשחק, במקרה כזה המשחק נגמר מכיוון וניתן לעבור על קלפי המלאי רק פעם אחת.

אסטרטגיה

להלן שבעה טיפים כיצד לנצח בסוליטר גולף:

  • מאחר וניתן להניח מלך רק על מלכה, השחקן צריך לעקוב אחר כל המלכות כדי להיות בטוח שהן זמינות לשימוש כדי להסיר את כל המלכים מלוח המשחק. שימו לב שבסוליטר גולף קל, ניתן להניח מלך גם על גבי אס.
  • מאחר וניתן להניח אס רק על 2, השחקן צריך לעקוב אחר כל ה2 כדי להיות בטוח שהם זמינים לשימוש כדי להסיר את כל האסים מלוח המשחק. שימו לב שבסוליטר גולף קל, ניתן להניח אס גם על גבי מלך.
  • בתחילת המשחק ולפני ביצוע פעולות כלשהן, על השחקן לסרוק את לוח המשחק ולנסות לתכנן תוכנית. מאחר ולמלכים ואסים יש רק קלף אחד שאליו ניתן להעביר אותם (למעט בסוליטר גולף קל), קשה להסיר אותם והם יכולים לחסום קלפים אחרים.
  • נסו למצוא רצפי מהלכים איתם אפשר להיפטר מכמה קלפים בבת אחת. קלפים עשויים להיכלל לפעמים ברצף פוטנציאלי גם אם הם לא פנויים כרגע, כל עוד הם ייחשפו על ידי המהלך המתוכנן.
  • לעתים קרובות מספר קלפים פנויים בעלי מספרים קרובים אחד לשני מהווים יתרון, כך שכאשר הזמן מגיע, יהיה אפשר להעביר רצף ארוך לערימת הבית.
  • לעיתים קרובות הכרחי לוותר על העברת קלף לערימת הבית.
  • כאשר יש אפשרות לבחור בין העברת קלף אחד או אחר לערימת הבית, בחנו בזהירות מה נמצא מתחת לכל קלף לפני שאתם מקבלים החלטה.

פריסת הקלפים

מסך המשחק מורכב משלושה אזורים שונים.


בחלקו העליון של המסך נמצא לוח המשחק. הוא מורכב מ 7 עמודות לא מסומנות, שבכל אחת מהן יש ערימה של קלפים עם הפנים כלפי מעלה (גלויים). זה המקום בו מרבית הפעולות מתבצעות במהלך משחק.


המלאי וערימת הבית עובדים יחד. הם ממוקמים מתחת ללוח המשחק בצד שמאל.


המלאי מכיל קלפי רזרבה בהם יעשה שימוש עם התקדמות המשחק. בדרך כלל הוא מכיל ערימה של קלפים מוסתרים, אך לקראת סוף המשחק יכול להתרוקן.


ערימת הבית נמצאת ישירות לימין המלאי ומורכבת מאחד או יותר קלפים עם הפנים כלפי מעלה הפרוסים אופקית, כאשר הקלף העליון נמצא בצד ימין.


לחיצה על המלאי תגרום להוצאת קלף אחד ממנו ולהנחתו פתוח בערימת הבית.

סוליטר ברשת
   
© 2017-2024 סוליטר ברשת, כל הזכויות שמורות
   טוען קלפים...
האם לחזור לדף הבית?
חלק קלפים חדשים
התחל שוב עם אותם קלפים
[ ? ]למשחקים שניתן לנצח בהם מובטח שיש פתרון, אולם לעיתים הוא אינו פשוט או גלוי לעין!
סוליטר
עכביש
משחקי קלפים
קלאסיקות
פריסל
יוקון
40 גנבים
פירמידה

איך לשחק?

סוליטר גולף

סוג: גולף
סטטיסטיקת נצחון: 1 מתוך 30 (בערך 3%)

המטרה: להעביר את כל הקלפים מהערימות לערימת הבית

ערימת הבית: עמודות:
מלאי:

קיצורי מקשים
רווח - חלוקת קלף מהמלאי
H - רמז
Ctrl+Z או U - ביטול
N - פתיחת חלון משחק חדש
מינוס/פלוס - שינוי גודל קלף
הפסקת קפה

שחק במשחק ממוספר

מספר המשחק הנוכחי: 234937 [ ? ]משחקים ממוספרים הם חלוקות קלפים קבועות וידועות מראש

לא לכל המשחקים הממוספרים קיים פתרון

אנא בחר מספר משחק בין 1 ל 100,000,000

 
שתף משחק זה
הרשמה לסוליטר ברשת
שם משתמש
כתובת מייל
סיסמה
אישור סיסמה
כבר נרשמת? היכנס כאן
הרשמה
מתחברים לסוליטר!
שם משתמש
סיסמה

הרשמה לסוליטר ברשת
התחברות
סוליטר, בכל מכשיר!
הורד את האפליקציה החדשה שלנו!
לחץ על הכפתורים או סרוק באמצעות הטלפון [ ? ]עבור אייפון - פתח את הטלפון, עבור למצב מצלמה והחזק את הטלפון כך שיצלם את הקוד. עבור אנדרואיד - אם אין לך קורא QR, גלוש אל האתר מהדפדפן הסלולארי ולחץ על הקישור.
אפליקצית סוליטר בחנות של אפל
 
אפליקצית סוליטר בחנות גוגל פלי