סוליטר ברשת
בטל
רמז
חדש
תפריט
אפשרויות
שמירה
טעינה
סוליטר עכביש ארבע סדרות
00:00
0

סוליטר עכביש ארבע סדרות

סוג משחק: עכביש
|
סטטיסטיקת ניצחון: 8%

הקדמה

סוליטר עכביש הוא משחק קלפים פופולרי שמשחקים במקומות רבים בעולם. ניתן לשחק אותו בשלוש דרגות קושי שונות: מתחיל, בינוני ומתקדם.
גרסה זו מיועדת לשחקנים מתקדמים שמעוניינים באתגר אמיתי.


גרסת ארבע סדרות זו משחקים עם שתי חפיסות סטנדרטיות של 52 קלפים. לרוב, השימוש בכל ארבע הסדרות הופך את הניצחון לאתגר אמיתי. מי שגרסה זו מאתגרת מדי עבורו יכול לעבור לגרסת 2 הסדרות ברמת הביניים, או אולי לגרסת הצורה האחת הקלה יותר.


הפריסה, המטרה והחוקים מפורטים במבוא לסוליטר עכביש שתי סדרות.

אסטרטגייה לסוליטר עכביש למתקדמים (4 סדרות)

אנא קיראו את סוליטר עכביש צורה אחת ואת סוליטר עכביש שתי סדרות לקבלת אסטרטגיה בסיסית וטיפים.

  • סדר הפעולות משנה. לעתים קרובות ניתן להשיג יותר ממטרה אחת במקביל. לדוגמה, אם מהלכים נעשים בסדר הנכון, יתכן שניתן יהיה לחשוף קלפים ביותר מעמודה אחת, בעוד שהעברת קלפים בסדר אחר לא תעשה זאת.
  • ישנם מקרים רבים במהלך המשחק שבהם בפני השחקן מוצגת הבחירה באיזו עמודה הוא רוצה לחשוף קלף נסתר. הסברה הרווחת היא שכדאי לבחור את העמודה המכילה את המספר הגדול ביותר של קלפים נסתרים, מתוך מחשבה שפינוי עמודה היא המטרה העיקרית. אסטרטגיה זו היא לפעמים שגויה. על השחקן לקחת בחשבון את כל הנתונים של מצב המשחק הנוכחי, ולא רק את מספר ומיקום הקלפים נסתרים.
  • לפעמים עדיף לא להזיז קלף הנמצא על גבי אס, גם אם הדבר אפשרי. כאשר אס נמצא בערימה הוא חוסם את הגישה לקלפים שמתחתיו, בין אם גלויים ובין אם לא, לעיתים קרובות כדאי להזיז את האס, אם אפשר. זיכרו כי לא ניתן לבנות סדרה ללא אס, כך שאס שקבור יותר מדי עמוק עלול להוות בעיה בהמשך המשחק.
  • למרות שרוב השחקנים חוששים מהמלך, מכיוון וניתן להזיז אותו מערימה רק על ידי הצבתו בעמודה פנויה, יש לו מספר יתרונות. ניתן לערום עד ל12 קלפים על מלך, יותר מכל קלף אחר. כמו כן, במצבים נדירים, מלך הוא הקלף היחיד שניתן להסיר מלוח המשחק בלי שהשחקן יזיז אותו. אל תזלזלו במלך!
  • נראה שהרוב מאמינים כי לא כדאי להציב מלך בעמודה הפנויה היחידה. ככלל, זו עשויה להיות עצה טובה, אך לא תמיד. יש מצבים שבהם המלך חוסם את הגישה לכל כך הרבה קלפים כך שהעברתו היא התקווה היחידה לניצחון.
  • ניתן לראות בכל קלף שאין מעליו את המספר הבא ברצף כנכס או כמשאב, פרט לאס שאין קלף שמגיע אחריו ברצף. ברגע שקלף מועבר מעל למשאב, המשאב הופך להיות מושקע או משומש. הרעיון הוא להשתמש במשאב בצורה הכי טובה בכדי להגדיל את הסיכוי לניצחון. אל תשתמשו במשאב בעל ערך עד שתהיו חייבים לעשות זאת, אך אל תפחדו להשתמש בו כשאתם מרגישים שזה הדבר הטוב ביותר שיש לעשות.
  • כאשר אתם מתמודדים עם הבחירה של וויתור על עמודה ריקה כדי להפוך קלף נסתר או כדי לארגן רצף (הוספת סדר למשחק), בידקו היטב את מצב המשחק לפני קבלת ההחלטה. לעתים קרובות מאוד, האפשרות הטובה יותר היא להוסיף סדר למשחק. יש לכך גם יתרון משום שהפיכת קלפים נסתרים בהמשך המשחק תהפך למטלה קלה יותר.
  • עבור המעטים שרוצים לאתגר את עצמם אפילו יותר - נסו שלא להשמש בכפתור הביטול!
סוליטר ברשת
   
© 2017-2024 סוליטר ברשת, כל הזכויות שמורות
   טוען קלפים...
האם לחזור לדף הבית?
חלק קלפים חדשים
התחל שוב עם אותם קלפים
[ ? ]למשחקים שניתן לנצח בהם מובטח שיש פתרון, אולם לעיתים הוא אינו פשוט או גלוי לעין!
סוליטר
עכביש
משחקי קלפים
קלאסיקות
פריסל
יוקון
40 גנבים
פירמידה

איך לשחק?

סוליטר עכביש ארבע סדרות

סוג: עכביש
סטטיסטיקת נצחון: 1 מתוך 12 (בערך 8%)

המטרה: להעביר את כל הקלפים לערימות הבית

ערימות הבית: עמודות:
מלאי:

קיצורי מקשים
רווח - חלוקת קלף מהמלאי
H - רמז
Ctrl+Z או U - ביטול
N - פתיחת חלון משחק חדש
מינוס/פלוס - שינוי גודל קלף
הפסקת קפה

שחק במשחק ממוספר

מספר המשחק הנוכחי: 61997 [ ? ]משחקים ממוספרים הם חלוקות קלפים קבועות וידועות מראש

לא לכל המשחקים הממוספרים קיים פתרון

אנא בחר מספר משחק בין 1 ל 100,000,000

 
שתף משחק זה
הרשמה לסוליטר ברשת
שם משתמש
כתובת מייל
סיסמה
אישור סיסמה
כבר נרשמת? היכנס כאן
הרשמה
מתחברים לסוליטר!
שם משתמש
סיסמה

הרשמה לסוליטר ברשת
התחברות
סוליטר, בכל מכשיר!
הורד את האפליקציה החדשה שלנו!
לחץ על הכפתורים או סרוק באמצעות הטלפון [ ? ]עבור אייפון - פתח את הטלפון, עבור למצב מצלמה והחזק את הטלפון כך שיצלם את הקוד. עבור אנדרואיד - אם אין לך קורא QR, גלוש אל האתר מהדפדפן הסלולארי ולחץ על הקישור.
אפליקצית סוליטר בחנות של אפל
 
אפליקצית סוליטר בחנות גוגל פלי